Mollie for Drupal (2.3.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Currency
ru: Валюта

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Name
ru: Название

en: Open
ru: Открыть

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Mode
ru: Режим

en: Customers
ru: Покупатели

en: Amount
ru: Сумма

en: Payments
ru: Платежи

en: Method
ru: Метод

en: Paid
ru: Оплачен

en: Pending
ru: В ожидании

en: Expired
ru: Истекшие

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Changed
ru: Изменение

en: Failed
ru: Не удалось

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Live
ru: Действующий

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Context
ru: Контекст

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Authorized
ru: Авторизованный
