Mollie for Drupal (2.3.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
