Mollie for Drupal (2.3.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Mode
sl: Način

en: Method
sl: Metoda

en: Pending
sl: Čaka

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Context
sl: Kontekst
