Mollie for Drupal (2.3.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Currency
ur: کرنسی

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Name
ur: نام

en: Open
ur: کھلا

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Mode
ur: طریقۂ کار
