Mollie for Drupal (2.2.1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Name
ca: Nom

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Customers
ca: Clients

en: Amount
ca: Import

en: Payments
ca: Pagaments

en: Method
ca: Mètode

en: Paid
ca: Pagat

en: Pending
ca: Pendent

en: Expired
ca: Caducat

en: Missing
ca: Perdut

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Live
ca: En viu

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Customer ID
ca: ID de client
