Mollie for Drupal (2.2.1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Name
el: Όνομα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Mode
el: Τρόπος

en: Customers
el: Πελάτες

en: Amount
el: Ποσό

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Method
el: Μέθοδος

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
