Mollie for Drupal (2.2.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Currency
et: Valuuta

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Mode
et: Viis

en: Customers
et: Kliendid

en: Amount
et: Kogus

en: Payments
et: Maksed

en: Method
et: Meetod

en: Pending
et: Ootel

en: Missing
et: Puudub

en: Payment method
et: Makseviis

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Set
et: Vali

en: Context
et: Kontekst
