Mollie for Drupal (2.2.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Name
ka: სახელი

en: Open
ka: ღია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Method
ka: მეთოდი
