Mollie for Drupal (2.2.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Mode
km: របៀប​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Context
km: បរិបទ
