Mollie for Drupal (2.1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Mode
lt: Būdas

en: Customers
lt: Klientai

en: Amount
lt: Suma

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Method
lt: Būdas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Context
lt: Kontekstas

en: Description element
lt: Aprašymo elementas
