Mollie for Drupal (2.2.1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Currency
ta: நாணயம்

en: None
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Name
ta: பெயர்

en: Open
ta: திற

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Mode
ta: முறை

en: Method
ta: முறை

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: Context
ta: சூழல்
