Mollie Payment (8.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Payment
de: Zahlung

en: API key
de: API-Key

en: %label has been deleted.
de: %label wurde gelöscht.

en: Refund
de: Rückerstattung

en: Test connection
de: Verbindung testen

en: Capture
de: Einziehen

en: - Select a profile -
de: - Profil auswählen -
