Mollie Payment (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Test
fa: آزمایش

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Payment
fa: پرداخت

en: Refund
fa: استرداد
