Mollie Payment (8.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Test
fr: Tester

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Payment
fr: Paiement

en: API key
fr: Clé d'API

en: %label has been deleted.
fr: %label a été supprimé.

en: Refund
fr: Remboursement

en: Capture
fr: Capturer

en: - Select a profile -
fr: - Sélectionner un profil -
