Mollie Payment (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Payment
nl: Betaling

en: API key
nl: API-sleutel

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.

en: Refund
nl: Restitutie

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Capture
nl: Vastleggen

en: - Select a profile -
nl: - Selecteer een profiel -
