Mollie Payment (8.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Test
pt: Teste

en: Label
pt: Rótulo

en: Payment
pt: Pagamento

en: API key
pt: Chave da API

en: %label has been deleted.
pt: %label foi apagado(a).

en: Refund
pt: Estorno

en: Capture
pt: Capturar
