Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Method
be: Метад

en: - Select -
be: - Выбраць -
