Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Advanced
es: Avanzado

en: Payment
es: Pago

en: Method
es: Método

en: API key
es: Clave del API

en: %label has been deleted.
es: %label ha sido eliminada.

en: Refund
es: Reembolso

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Capture
es: Captura

en: Test mode
es: Modo de Prueba
