Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Payment
et: Maksmine

en: Method
et: Meetod

en: - Select -
et: - Vali -
