Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Payment
fi: Maksu

en: Method
fi: Tapa

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Issuer
fi: Myöntäjä
