Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Payment
gl: Pagamento

en: Method
gl: Método

en: - Select -
gl: - Seleccione -
