Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Payment
id: Pembayaran

en: Method
id: Metode

en: API key
id: Kunci API

en: - Select -
id: - Pilih -
