Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Advanced
ja: 高度

en: Payment
ja: 決済

en: Method
ja: メソッド

en: %label has been deleted.
ja: %label を削除しました。

en: Refund
ja: 払い戻し

en: - Select -
ja: - 選択 -
