Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
