Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Advanced
pt: Avançado

en: Payment
pt: Pagamento

en: Method
pt: Método

en: API key
pt: Chave API

en: %label has been deleted.
pt: %label foi eliminada.

en: Refund
pt: Reembolso

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Capture
pt: Captura

en: Test mode
pt: Modo de teste
