Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
