Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Advanced
ca: Avançat

en: Payment
ca: Pagament

en: Method
ca: Mètode

en: - Select -
ca: - Selecciona -
