Mollie Payment (8.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Payment
da: Betaling

en: API key
da: API-nøgle

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Refund
da: Refusion

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Capture
da: Hævning
