Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Method
el: Μέθοδος

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
