Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Advanced
he: מתקדם

en: Payment
he: תשלום

en: Method
he: שיטה

en: - Select -
he: - בחירה -
