Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Advanced
hi: विकसित

en: Method
hi: तरीका

en: - Select -
hi: - चुनें -
