Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Advanced
hr: Napredno

en: Method
hr: Metoda

en: - Select -
hr: - Odaberi -
