Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Advanced
hu: Haladó

en: Payment
hu: Fizetés

en: Method
hu: Mód

en: API key
hu: API kulcs

en: %label has been deleted.
hu: %label törlése megtörtént.

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Issuer
hu: Kibocsátó
