Mollie Payment (8.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Test
lt: Testas

en: Label
lt: Etiketė

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Refund
lt: Grąžinta
