Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Payment
lv: Maksājums

en: Method
lv: Veids

en: API key
lv: API atslēga

en: Refund
lv: Atmaksa

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
