Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Payment
pl: Płatność

en: Method
pl: Metoda

en: API key
pl: Klucz API

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: - Select a profile -
pl: - Wybierz profil -
