Mollie Payment (8.x-2.0-rc2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Advanced
uk: Розширені

en: Payment
uk: Оплата

en: Method
uk: Спосіб

en: API key
uk: Ключ API

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Refund
uk: Повернення

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Capture
uk: Захопити

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Issuer
uk: Видавець
