Mollom (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Links
hr: Poveznice

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: User contact form
hr: Obrazac za kontakt

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Contains
hr: Sadrži

en: Normal
hr: Normalno

en: Context
hr: Kontekst

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Report as inappropriate: @link
hr: Prijavi kao zlonamjerno: @link
