Mollom (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Links
hy: Հղումներ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը
