Mollom (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Name
si: නම
