Mollom (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Home page
sl: Domača stran

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Refresh
sl: Osveži

en: Statistics
sl: Statistika

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Context
sl: Kontekst

en: Machine name
sl: Strojno ime
