Mollom (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Home page
ur: آبائی صفحہ

en: Links
ur: لنکس

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Normal
ur: عمومی
