MongoDB (3.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Depth
el: Βάθος

en: Core
el: Πυρήνας

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: %time ago
el: %time πριν

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: No user
el: Δεν υπάρχει χρήστης

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
el: Αναζήτηση για έναν από τους δύο όρους χρησιμοποιώντας το <strong>OR</strong> σε κεφαλαία. Για παράδειγμα, <strong>γάτες OR σκύλοι</strong>.

en: Select terms from vocabulary @voc
el: Επιλογή όρων απο το λεξιλόγιο @voc

en: Select terms
el: Επιλογή όρων

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
el: Η αναζήτησή σας χρησιμοποίησε υπερβολικά πολλές εκφράσεις AND/OR. Μόνο οι αρχικοί @count όροι συμπεριλήφθηκαν στην αναζήτηση.
