MongoDB (3.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: %time ago
eu: duela %time

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: No user
eu: Erabiltzailerik ez

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik
