MongoDB (3.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Depth
gl: Profundidade

en: Core
gl: Núcleo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: %time ago
gl: hai %time

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Is one of
gl: É un de

en: No user
gl: Sen usuario

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
gl: Buscar por calquera de dous termos coa expresión <strong>OR</strong> en maiúsculas . Por exemplo, <strong>gatos OR cans</strong>.

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Show hierarchy in dropdown
gl: Amosar a xerarquía no desplegábel

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
gl: A súa procura usou demasiadas expresións E/OU. Só os primeiros @count termos foron incluidos nesta procura.

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
gl[0]: Debe incluír polo menos unha palabra chave que coincida no contido, non se terán en conta os signos de puntuación.
gl[1]: Debe incluír polo menos unha palabra chave que coincida no contido. As palabras chave deben ter polo menos @count caracteres, e non se terán en conta os signos de puntuación.
