MongoDB (3.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Depth
hy: Խորություն

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hy: Որենեք երկու տերմերից մեկը մեծատառով <strong>OR</strong>: Օրինակ՝ <strong> կատուներ OR շներ </strong>:

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hy: Ձեր որոնումը օգտագործել է շատ և / կամ արտահայտություններ: Միայն առաջին @count պայմաններն են ընդգրկված այս որոնմանը:

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
hy[0]: Դուք պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
hy[1]: Բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ: Հիմնաբառերը պետք է լինեն առնվազն @count նիշ, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
