MongoDB (3.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: No user
bo: སྤྱོད་མཁན་མེད

en: Check for new comments as well
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཡོད་མེད་ཀྱང་བལྟ་བ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bo: ཆེ་བྲིས་OR སྤྱད་ནས་ཐ་སྙད་གཉིས་ནས་གང་རུང་ཞིག་འཚོལ་བ། དཔེར་ན། <strong>ཞི་མི་OR ཁྱི་</strong>ལྟ་བུ།

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bo: ཚད་ལྡན་གྱི་གདམ་ཚན་དུ་སྤྱི་མིང་གང་ལ་ཐ་སྙད་མངོན་དགོས་པ་གདམ་དགོས།

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Show hierarchy in dropdown
bo: མར་འཐེན་གྱི་ནང་དུ་བརྒྱུད་རིམ་སྟོན

en: Select terms from vocabulary @voc
bo: སྤྱི་མིང་@voc་ལ་ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Select terms
bo: ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Display error message
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་སྟོན་པ

en: %time hence
bo: %time་འགོ་བརྩམས་པ

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ནང་དུ་སྤྱོད་པའི་AND/OR ཡི་བརྗོད་ཚུལ་མང་དྲག་འདུག འཚོལ་བཤེར་འདིའི་ནང་དུ་མདུན་གྱི་ཐ་སྙད་@count་ཁོ་ན་འདུ་རྒྱུ་ཡིན།

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
bo: ཚང་མར་སྟོང་བར་འཇོག་པ། དེ་མིན་ཚེ་ཐོག་མར་བདམས་པའི་ཐ་སྙད་དེ་སོར་བཞག་གི་གང་རུང་ཞེས་པའི་ཚབ་བྱེད་ངེས།
