MongoDB (3.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Depth
be: Глыбіня

en: Core
be: Ядро

en: Host
be: Хост

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: %time ago
be: %time таму

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
be: <strong>OR</strong> з загалоўных літар шукае па любым з двух тэрмінаў. Напрыклад, <strong>каты ЦІ сабакі</strong>.

en: %time hence
be: %time з гэтага часу

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
be: У вашым пошуке вы выкарыстоўвалі занадта шмат AND/OR выразаў. Толькі першыя ўмовы @count былі ўключаны ў  гэты пошук.

en: Port number
be: Нумар порту
