MongoDB (3.0.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Depth
nl: Diepte

en: Core
nl: Kern

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Is one of
nl: Is een van

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide trefwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: %time hence
nl: over %time

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.

en: Port number
nl: Poortnummer

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
nl[0]: Gebruik minstens één trefwoord om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).
nl[1]: Gebruik minstens één trefwoord, van meer dan @count tekens, om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
nl: Maak een selectie of kies "Alle".

en: An invalid vocabulary is selected. Change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig de instellingen.
