MongoDB (3.1.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Depth
uk: Глибина

en: Core
uk: Ядро

en: Host
uk: Хост

en: Vocabulary
uk: Словник

en: %time ago
uk: %time тому

en: Not available
uk: Недоступно

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: About
uk: Про модуль

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Is one of
uk: Один з

en: No user
uk: Користувач відсутній

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Display error message
uk: Показувати повідомлення про помилку

en: %time hence
uk: %time віднині

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
uk: У вашому пошуковому запиті надто багато виразів AND/OR (та/або). У пошук долучено лише перші @count термінів.

en: Port number
uk: Номер порта

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
uk[0]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові, пунктуація ігнорується.
uk[1]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.
uk[2]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
uk: Для всіх залиште порожнім. В іншому випадку, базовим замість "Усі" буде перший вибраний термін

en: An invalid vocabulary is selected. Change it in the options.
uk: Вибрано недійсний словник. Змініть його в параметрах.
